Praca

Oferty Pracy

ASYSTENT/ ASYSTENTKA ds. PROWADZENIA DOKUMENTACJI PROJEKTU

Zakres obowiązków:

  • administrowanie dokumentacji technicznej projektu (czynności porządkowania, opisywania, numeracji)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, wyższe techniczne, prawo jazdy kat. B., podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

TECHNOLOG
PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • opracowywanie technologii i sporządzanie w wyznaczonym terminie kart opisów prac związanych z remontami, budowami i przebudowami statków,
  • ocena zakresu prac ujętych w sporządzonych opisach,
  • sporządzanie wykazów materiałów niezbędnych dla wykonania prac ujętych w opisach,
  • przestrzeganie zasad celowości i gospodarności przy opracowywaniu technologii,
  • weryfikacja zakresów prac poprzez pomiar rzeczywistego zakresu pracy, w przypadku reklamacji wydziału produkcyjnego,
  • nadzór autorski nad wykonywanymi pracami przez ALUMARE,
  • uaktualniania istniejących i tworzenie nowych norm technologicznych,
  • znajomość uwarunkowań prawnych dotyczących wykonywanej pracy,
  • przestrzeganie obowiązujących w ALUMARE procedur Systemu Zarządzania Jakości ISO.

UMIEJĘTNOŚCI/ WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne – projektowanie, budowa okrętów lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferty prosimy składać na adres rekrutacja @ alumare.pl

Chcesz zostać SPAWACZEM? Jesteś młody, zaangażowany i chciałbyś dobrze pokierować swoim życiem zawodowym, by osiągnąć stabilność i niezależność? Zapraszamy do naszej firmy, przygotujemy Cie od podstaw, proponując umowę o pracę oraz rozwój w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży stoczniowej.

CV prosimy składać na adres rekrutacja @ alumare.pl

Poszukujemy do pracy osób na stanowiska:

  • SPAWACZ MIG i MAG

Poszukujemy do pracy – obsługa wyjazdów zagranicznych, osób na stanowiska:

  • MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH ALUMINIUM
  • SPAWACZ ALUMINIUM  Z AKTUALNYMI CERTYFIKATAMI: PRS, TÜV, DNV GL, RINA lub innymi wydanymi przez organy klasyfikujące.